Wyjątkowo właściwie nic na stronę nie dodałem, ale nie chcę, żeby tu się nic nie zmieniało znowu przez trzy miesiące, więc troszkę porobiłem.

Jak kogoś to interesuje to poniżej walnąłem listę tego, co zmieniłem. Jak kogoś to nie interesuje to niech zignoruje ten wpis i nie nabija mi wyświetleń, które przekładają się na pieniądze z reklam, których nawet nie mam ogarniętych jeszcze na tej stronie.

 

To tak…

  1. Odnowiłem obrazek do opowiadania z Jeremiaszem i Elessią, bo potrzebowałem tej sceny do nowego rozdziału, a stary rysunek był już… no… stary (rozdział będzie w najbliższym czasie, muszę go tylko doszlifować, bo jak pisałem to 2 lata temu to czasem dziwnie pisałem).
  2. Opowiadanie z Jeremiaszem i Elessią ma teraz inny sposób numerowania kolejnych fragmentów. Zauważyłem, że w sumie całe opowiadanie można pogrupować w swoiste bloki rozdziałów, więc z tych właśnie bloków zrobiłem rozdziały, a poszczególne fragmenty to części tych rozdziałów. Może i skomplikowane, a nawet przekombinowane, ale mi się podoba, więc musicie się dostosować! Tak czy inaczej 4 dotychczasowe fragmenty tego opowiadania to teraz części „Prologu”, no bo nie oszukujmy się – to faktycznie było jak prolog.
  3. W sumie tylko dwie zmiany dałem… wydawało mi się, że więcej tego było. No cóż…