Co prawda nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek coś zrobię w związku z walentynkami (a przynajmniej nie na tej stronie), ale no okazja była nawet bardziej niż idealna: oto i na stronie Komiksy pojawił się zupełnie nowy… no, komiks – Cyrkiel: Fall in Love. Część z założenia miała być romantyczna, kiedy ją zaczynałem rysować w gimnazjum jeszcze, ale jak ją skończyłem już w liceum to wyszła taka nie-do-końca romantyczna. Ale dobra! A przynajmniej mi się tak wydaje…

Ktoś kliknął ten post? Super! Ogólnie dla tych, co znali wcześniejszą, oryginalną wersję tego komiksu: wprowadziłem kilka zmian:

  • Johnny Exequtor, prezes megakorporacji Exequtor Robotics Corporation, która produkuje wszystko to teraz Juan Espinosa, nikaraguański magnat śmieciowy i prezes megakorporacji TrashTech Inc., która po wybiciu się na przewozie śmieci zaczęła produkować wszystko.
  • Cyrkiel-Kobieta wygląda bardziej jak kobieta, a mniej jak Cyrkiel-Hipis.
  • No, chyba to tyle z poważniejszych zmian.

Dla tych, co oryginalnej wersji nie znali – zignorujcie powyższy akapit. Poza tym starałem się, żeby był zrozumiały nawet, jak ktoś nigdy żadnego komiksu o Cyrklu nie czytał, więc chyba powinno być spoko. Z naciskiem na „chyba” i „powinno”.

No, to miłej lektury czy co tam…