AaFinal1Co tu dużo mówić – strona internetowa Cyrkiel Art&Stuff w końcu uruchomiona w pełni. Aktualnie nie zachwyca pięknem oraz ilością rzeczy, jakie na niej są, ale no postaram się, żeby tego przybywało.

Żeby w ogóle ludzie mogli się zorientować w tym, co i kiedy będę umieszczał na tej stronie postanowiłem wrzucić poniżej swoistą instrukcję obsługi:

Aktualnie, jak widać, są tylko opowiadania, galeria i najnowsze wpisy, jeśli chodzi o zawartość, która się będzie zmieniała.

Na razie będą się ukazywać dwie serie tych opowiadań:

  • Pieśń lodu, ognia, skały, błyskawicy i półlitrowej butelki carskiego spirytusu, której kolejne fragmenty będę dodawał mniej więcej co drugi piątek/sobotę
  • Ręcznie Pisane i Nigdy Niepoprawiane Wspaniałe Opowieści o Wspaniałym Żeglarzu, tutaj fragmenty będą dużo krótsze, niż w Pieśni…, ale postaram się je wrzucać w każdy wtorek

Tak czy inaczej jeśli w danym terminie nie zamieszczę odpowiedniej rzeczy postaram się wrzucić cokolwiek, choćby nawet jakiś prostszy obrazek. A skoro o obrazkach mowa: w najbliższym czasie na pewno dojdzie nowa pozycja w menu, czyli Komiksy. Będą  to odnowione (dla tych, co je znają) komiksy o niejakim Cyrklu – gigantycznym, samoświadomym… cyrklu (ha, tego się nikt nie spodziewał!).

Rysunki na facebooka wciąż będę wrzucał. Mam nadzieję, że się uda częściej, niż raz w miesiącu (jak to było ostatnio).

Ktoś dotrwał tak daleko w moim wpisie? Jeśli tak to brawo i, klasycznie, miłej lektury.