Tym razem takie właśnie przejściowe rzeczy wrzucam, nawet mi się nie chciało robić szczególnego rysunku na tę okazję, ale w opowiadaniu jest rysunek. Choć to tylko odnowiona wersja bardzo starego rysunku, ale jest.

Właśnie, opowiadanie! Dodałem nową część Ręcznie Pisanych i Nigdy Niepoprawianych Wspaniałych Opowieści o Wspaniałym Żeglarzu. Nie porywa może jakoś szczególnie, ale w najbliższym czasie powinienem dodać jeszcze kolejną, już tym razem lepszą i z porządnym rysunkiem, bo mam pomysł. Jak zwykle do znalezienia w Opowiadaniach.

Poza tym… w sumie planowałem też dodać nowy komiks o Cyrklu, ale nie mogę się zdecydować, czy dać trzecią z trzech najbardziej lubianych części (Cyrkiel: Wielka Konfrontacja; pozostałe dwie to właśnie te, co dodałem) czy strzelić „odrestaurowane” Cyrkiel: Oryginalna Trylogia (i niech nikogo nie zmyli nazwa – oryginał ma jakieś 13 części). Może do czegoś dojdę.

Poza tym w sumie nic, więc nie zwlekam i życzę milej lektury, jeśli ktokolwiek zdecydowałby się przeczytać te moje wypociny.